Web Tasarım Hizmetleri

Tüm Hizmetlerimiz

Herkesi Etkileyecek Özel
Web Çözümler.

Fikirlerinizi dinleyip sizin için uygun olan özgün ve kreatif bakış açısıyla hayata geçiriyoruz. Firmanızı güncel ve gelişmiş teknolojimizle bir adım daha ileriye götürerek , rakiplerinizden her daim bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım Çözümleri

Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mobil Site Uygulamaları

Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha farklı bir hal almakta. Bunun en önemli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu.

Profesyonel Fotoğrafçılık

Ürününüz her ne kadar fazla önemli bir özelliği olmasa bile sizler ürünlerinizi daha etkileyici bir özelliği varmış gibi fotoğraf çekimleri ile kolay yoldan ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz.

SEO

Hem site içi, hem de site dışı olarak uygulamaya koyduğumuz SEO planlamaları sayesinde sitenizin potansiyelini en yüksek şekilde kullanabilecek, hem de kazanacağınız ziyaretçiler sayesinde hit artışı yaşayacaksınız.

Web Yazılım Çözümleri

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek firmalar için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır..

Medya Danışmanlığı

Aycı Dijital sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetler bir paket halinde mevcuttur.

Kurumsal E-Posta Hizmeti

Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

Google Adwords Reklamları

Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanı sıra, Aycı Dijital olarak Google Adwords hesabınızın yönetimi konusunda sizlerin istekleri doğrultusunda da hareket etmekteyiz.

Kurumsal Web Hosting

Aycı Dijital olarak sizlere sunduğumuz kurumsal web hosting hizmeti Üzümnet adıyla yapılan çalışma üzerinden verilmektedir.

Logo & Kurumsal Kimlik

Aycı Dijital olarak sizlere imaj yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma ve bu kimliğin korunması gibi konular üzerinden hizmet vermekteyiz.

Marka Tescil

Firmanızın kullanımında bulunan ve müşterilerinize karşı ayırt edici özellikler taşıyan; kuruluşunuzun kurumsal imajını diğer kişi ve kuruluşlara karşı açık şekilde ifade eden her türlü işareti MARKA olarak tanımlıyoruz.

IT Çözümleri

Ürününüz her ne kadar fazla önemli bir özelliği olmasa bile sizler ürünlerinizi daha etkileyici bir özelliği varmış gibi fotoğraf çekimleri ile kolay yoldan ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz.