Altyapı Network Sistemleri

Hizmetlerimiz

Altyapı Network Sistemleri

Fikirlerinizi dinleyip sizin için uygun olan özgün ve kreatif bakış açısıyla hayata geçiriyoruz. Firmanızı güncel ve gelişmiş teknolojimizle bir adım daha ileriye götürerek , rakiplerinizden her daim bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Network Altyapı Çözümleri

Doğru bir network altyapısı, kurumsal şirketlerin bilgi işlem sistemlerinde yüksek performans sağlar. Bu yüzden network altyapı çözümleri sistemin sürekliliği ve sorunsuz çalışması için gereklidir. İşletmeler için network..

Sistem Odası Kurulumu

Eğer kurumsal bir firma iseniz, mutlaka iyi bir sistem odası kurulumu hizmetine ihtiyacınız olacak. Çünkü çağımız bilişim çağı ve bilginin en değerli olduğu zamanları yaşıyoruz. Kurumsal firmalarda dahil olmak üzere …

Network Kablolama

İster küçük ve orta nitelikteki işletmeler olsun, isterse büyük kurumsal firmalar olsun, her şirketin iyi bir network kablolama çalışmasına ihtiyacı vardır. Çünkü günümüzde her şey birbiriyle bağlantılı olmak zorunda.

Fiber Optik Kablolama

Fiber optik kablolama, camdan üretilen kabloların oluşturduğu sistemin adıdır.Fiber optik kablolar mukavemet elemanı olarak kevlar ve cam elyaf ile güçlendirilir. Ayrıca talep edilen renklerde kaplanarak sıkı tüpler içerisine yerleştirilir ve …